Úvod » Prodej » Mlhostroje

MlhostrojeDelta 6000 mlhostroj produkuje více mlhy, než jakýkoliv jiný systém a je cenově přijatelný pro většinu uživatelů. Spotřebuje více než devět litrů mlhové kapaliny za hodinu, tento stroj byl vyvinut zejména pro náročné průmyslové aplikace, včetně vojenského výcviku, detekce úniku a bezpečnostní školení v budovách, letadla a lodě. Klíčem k enormní výkonu Delta 6000 je nový výměník tepla. Kapalina se pohybuje podél dvou cest, které maximalizují teplo uložené ve výměníku. To umožňuje, aby stroj na výrobu mlhy byl účinější než je populární Delta 3000. Používá stejnou základní elektroniku jako Delta 3000, včetně zabudovaného DMX ovládání jako standardní vybavení. Delta 6000 je k dispozici v provedení 1500 Watt, 120 voltů nebo 2300 Watt, 240 voltů.

Delta 6000 je na výběr se systémem tří ovládání.

Digitální DMX je nejnáročnější z těchto zařízení. LCD displej na zařízení má operační menu v každém ze šesti jazyků (anglicky, španělsky, francouzsky, německy, portugalsky nebo italsky). LCD displej rovněž pracuje s rotačním enkodérem, aby nastavení DMX adresy bylo snažší a přesnější. Poskytuje také uživately chybové zprávy, když stroj běží při nízké hladině tekutiny nebo nemůže najít DMX signál.

Analogové DMX nabízí vzdálené ovládání a ovládání zapnutí / vypnutí. Rozhraní je analogový pomocí odolných spínačů. DMX adresa je snadno nastavitelná pomocí tří otočných potenciometrů, než běžně používaných těžkopádných přepínačů. Červená LED dioda indikuje, že Delta 3000 má nízkou hladinu tekutiny.

Časované vzdálené ovládání je určeno pro situace, kdy mlhostroj bude vyžadovat provozovatele, jako jsou průmyslové aplikace. Má stejné ovládání a časovače jako vzdálené analogové DMX. Červená LED dioda signalizuje, že stroj běží při nízké hladině tekutiny a další LED dioda signalizuje, že je přístroj v klidu, aby uživatel věděl, zda je systém připraven k provozu.
K mlhostrojům nabízí firma system Intelligent Fog System pro ovládání mlhostrojů s nepřetržitým provozem den co den. Tekutiny do mlhostrojů jsou zdravotně nezávadné.

Pro více informací o mlhostrojích Alfa 900, Delta 3000, Delta 6000, Delta Hazer, Model 1700, Model 1900, náplních a příslušenství nás kontaktujte.