Úvod » Prodej » Osvětlovací technika » Kino flo

Kino floKino Flo je výrobcem osvětlovací techniky pro použití v pohyblivém obrazu, televize a fotografie. Nachází se v Burbank, California. KinoFlo je nejznámější pro svůj zářivkový systém, který je optimalizován pro barevnou teplotu filmu a digitální video. Tato svítidla poskytují relativně kompaktní a účinný způsob, jak zajistit měkké osvětlení. Ve srovnání s původním filmovým osvětlením ( halogenová světla, HMI světla ), KinoFlo trubice produkují méně tepla a hodí se do menších prostor - dvě významné výhody, které z Kino Flo udělaly oblíbené lampy mezi odborníky.

Významné novinky v této oblasti byly vysoce frekvenční tlumivky, které daly větší intenzitu světla a odstranily blikání běžně se vyskytující u zářivek a Kino Flo zářivek. Vzhledem k tomu, že typ trubice určuje barevnou teplotu, každé Kino Flo lze rychle přeměnit mezi denním a žlutým světlem jednoduše výměnou trubic. Teplotní rozsah barev může být vytvořen smícháním trubic obou barevných teplot. KinoFlo je optimalizováno k vytváření vizuálních efektů pro BLUESCREEN a GREENSCREEN spektra, stejně jako řadu dalších odstínů barev pro obecné účinky.

Lampy Kino Flo : 4Bank, Double, Single, Image, Celeb, VistaBeam, BarFly, ParaBeam, Kamio, Mini-Flo, ParaZip, Diva-Lite, Foto-Flo, Blanket-Lite

Jsme jediní zástupci firmy Kino Flo v České Republice.

Kompletní nabídka lamp zde.